Nie można wyświetlić wtyczki FB

 

Współpraca z NGO

Zaproszenie dla organizacji pozarządowych

Ilustracja do informacji: Zaproszenie dla organizacji pozarządowych
Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe na spotkanie informacyjne, dotyczące ubiegania się o środki na realizację lokalnych działań w ramach projektu „TRAMPOLINA – regionalny program wspierania inicjatyw obywatelskich”
czytaj dalej ›

Zmiana ustawy o zbiórkach publicznych

Ilustracja do informacji: Zmiana ustawy o zbiórkach publicznych
18 lipca 2014 r. weszła w życie nowa ustawa o zbiórkach publicznych. Na stronie http://poradnik.ngo.pl/zbiorkipubliczne znajdą Państwo informacje i materiały, które mogą być przydatne dla organizatorów zbiórek publicznych.
czytaj dalej ›

„Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2015 roku”

Ilustracja do informacji: „Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2015 roku”
Samorząd Województwa Lubuskiego informuje, że w ramach prac nad przygotowaniem projektu „Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2015 roku” odbędą się  spotkania z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Spotkania odbędą się w następujących terminach:
 
czytaj dalej ›

Fundacja Dzieci Niczyje ogłasza nabór wniosków do konkursu grantowego „Bezpieczne dzieciństwo”

Ilustracja do informacji: Fundacja Dzieci Niczyje ogłasza nabór wniosków do konkursu grantowego „Bezpieczne dzieciństwo”
Fundacja Dzieci Niczyje zaprasza do składania wniosków do programu grantowego „Bezpieczne dzieciństwo”. Konkurs jest finansowany ze środków The Velux Foundations. Program „Bezpieczne dzieciństwo”, których celem jest ochrona dzieci przed przemocą i krzywdzeniem oraz pomoc ich rodzinom i opiekunom.
czytaj dalej ›

Uwaga NGO!

Ilustracja do informacji: Uwaga NGO!
Fundacja BGK wspiera edukację najmłodszych: VII edycja konkursu grantowego „Na dobry początek!” Fundacja BGK im. J.K. Steczkowskiego rozpoczyna nabór wniosków w VII edycji konkursu grantowego „Na dobry początek!”
czytaj dalej ›

Projekt „go NGO!”

Ilustracja do informacji: Projekt „go NGO!”
Projekt „go NGO!” wchodzi w fazę upowszechniającą. Obecnie przygotowujemy szkolenia w 12 powiatach lubuskiego. Chcemy pokazać i przekazać uczestnikom efekty, czyli gotowe standardy w 3 obszarach tematycznych, związanych z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych oraz współpracy NGO z samorządem. Kolejne ze szkoleń odbędą się w Żaganiu i w Żarach.
 
czytaj dalej ›

Sprawozdanie Zarządu Powiatu Żagańskiego z realizacji programu współpracy Powiatu Żagańskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2013.

Autor: Zarząd Powiatu Żagańskiego

Załączniki

Szkolenie dla NGO "Pozyskiwanie środków na działalność organizacji"

Ilustracja do informacji: Szkolenie dla NGO "Pozyskiwanie środków na działalność organizacji"
Fundacja Natura Polska przy współpracy z Łużycką Lokalną Grupą Rybacką zaprasza na interesujące szkolenie pn. "Pozyskiwanie środków na działalność organizacji". Odbędzie się ono w Lubsku przy ulicy Kanałowej w dniach 25-26 kwietnia (piątek-sobota) w godzinach 930-1630. Więcej o szkoleniu na stronie www.naturapolska.com
czytaj dalej ›

Bezpłatne narzędzie samooceny dla NGO

Ilustracja do informacji: Bezpłatne narzędzie samooceny dla NGO
Zachęcamy organizacje pozarządowe do skorzystania z bezpłatnego narzędzia samooceny spełniania standardów formalno-prawnych, dostępnego w portalu ngo.pl. Stowarzyszenia i fundacje obowiązuje wiele przepisów określających obowiązki, terminy sprawozdawcze. A liderom i liderkom organizacji często trudno znaleźć czas na śledzenie ustaw. Dlatego przygotowano SPECJALNIE DLA NICH bezpłatną internetową aplikację www.standardy.ngo.pl, która pozwala szybko sprawdzić, czy w organizacji przestrzegane są przepisy oraz podpowiada, jakie sprawy formalne należy uporządkować.
Jak to działa?
czytaj dalej ›

Konkurs ASOS – edycja 2014: Realizacja projektów ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych

Ilustracja do informacji: Konkurs ASOS – edycja 2014: Realizacja projektów ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych
Minister Pracy i Polityki Społecznej ogłosił otwarty konkurs na najlepsze projekty dofinansowywane ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 – edycja 2014Oferty należy składać do 19 lutego 2014.
W konkursie mogą wziąć udział:
czytaj dalej ›
1 ... 4 5 6 7 8 ... 9
 

Starostwo Powiatowe w Żaganiu

ul. Dworcowa 39, 68 - 100 Żagań
Herb Powiatu Żagańskiego
tel. (068) 477 79 01, fax (068) 477 79 20
e-mail: starostwo@powiatzaganski.pl
Nr konta: 95 1020 5402 0000 0202 0336 8032

Twoja przeglądarka nie odtwarza plików multimedialnychKalendarium ›

 • Baner: LPI
 • Baner: Lubuskie Warte Zachodu
 • Baner: Lubuski Urząd Wojewódzki
 • Baner: Powiat Görlitz
 • Baner: ZPP
 • Baner: www.tarcza.lubuskie.pl
 • Baner: Lotnisko
 • Baner: ANR
 • Baner: Alternatywna Baza Firm
 • Baner: NGO Powiatu Żagańskiego
 • Baner: Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa