Nie można wyświetlić wtyczki FB

 

Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich

„Monitorowania i rozliczania wydatków w ramach POKL” - szkolenie w Żaganiu

Ilustracja do informacji: „Monitorowania i rozliczania wydatków w ramach POKL” - szkolenie w Żaganiu
W dniu 25 czerwca 2013 r. w Żaganiu odbędzie się bezpłatne szkolenie dotyczące „Monitorowania i rozliczania wydatków w ramach POKL”. Organizatorem szkolenia jest Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze we współpracy z Lokalnym Punktem Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Żaganiu.
czytaj dalej ›

Szkolenie na temat Monitorowania i rozliczania wydatków w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Ilustracja do informacji: Szkolenie na temat Monitorowania i rozliczania wydatków w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
Dnia 4 czerwca 2013 r. w Centrum Kształcenia Ustawicznego „Elektryk” w Nowej Soli zostało przeprowadzone szkolenie pt. „Monitorowanie i rozliczanie wydatków w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki”. Organizatorami szkolenia był Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Żaganiu oraz Departament Europejskiego Funduszu Społecznego w Zielonej Górze.
czytaj dalej ›

Szkolenie w Żaganiu z Generatora wniosków płatniczych oraz tworzenia wniosków o płatność w POKL

Ilustracja do informacji: Szkolenie w Żaganiu z Generatora wniosków płatniczych oraz tworzenia wniosków o płatność w POKL
W dniu 4 czerwca 2013 r. w sali szkoleniowej Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Żaganiu odbyło się bezpłatne szkolenie pn. "Generator Wniosków Płatniczych oraz tworzenie wniosków o płatność w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki". Organizatorem szkolenia był Lokalny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich w Żaganiu we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Europejskiego Funduszu Społecznego w Zielonej Górze.
czytaj dalej ›

Cykl szkoleń w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 - zapraszamy do udziału

Ilustracja do informacji: Cykl szkoleń w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 - zapraszamy do udziału
W maju 2013 roku ruszył cykl szkoleń poświęcony tematyce związanej z zasadami tworzenia oraz zarządzania projektami w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Spotkania w formie warsztatów będą się odbywać na terenie całego województwa. Organizatorem szkoleń jest Departamentem Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze we współpracy z Siecią Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich w województwie lubuskim.
czytaj dalej ›

Informacja LPI Żagań

Ilustracja do informacji: Informacja LPI Żagań
Dnia 4 czerwca 2013 roku Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Żaganiu organizuje szkolenia z „Generatora wniosków płatniczych w ramach POKL” w Żaganiu oraz nt. „Monitorowania i rozliczania wydatków w ramach POKL” w Nowej Soli.
czytaj dalej ›

Konkurs „Europa to MY” – wygraj podróż marzeń i wielki koncert muzyczny w swojej miejscowości

Ilustracja do informacji: Konkurs „Europa to MY” – wygraj podróż marzeń i wielki koncert muzyczny w swojej miejscowości
Jeszcze tylko do 7 czerwca można wziąć udział w konkursie „Europa to MY”. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda w postaci bonu na podróż marzeń o wartości 20 000 zł oraz koncertu z udziałem polskich gwiazd w swojej miejscowości. Wystarczy wziąć aparat, zrobić kilka zdjęć miejsca, które zmieniło się dzięki Funduszom Europejskim oraz dodać krótki opis tego miejsca.
czytaj dalej ›

"Generator Wniosków Płatniczych oraz tworzenie wniosków o płatność POKL" - szkolenie w Żaganiu

Ilustracja do informacji: "Generator Wniosków Płatniczych oraz tworzenie wniosków o płatność POKL" - szkolenie w Żaganiu
Lokalny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich w Żaganiu oraz Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Zielonej Górze zapraszają wszystkich projektodawców z obszaru działania ROEFS (powiaty: krośnieński, nowosolski, świebodziński, wschowski, zielonogórski, żagański, żarski) na bezpłatne szkolenie pt. "Generator Wniosków Płatniczych oraz tworzenie wniosków o płatność w ramach POKL 2007-2013", które odbędzie się 4 czerwca 2013 r. w Ośrodku Kształcenia Zawodowego ul. Keplera 3 w Żaganiu.
czytaj dalej ›

Informacja LPI Żagań

Ilustracja do informacji: Informacja LPI Żagań
W związku z udziałem konsultantów Sieci PIFE w sesji informacyjnej w dniu 10 maja 2013 r. (piątek), Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Żaganiu, jak też pozostałe Punkty w województwie lubuskim będą nieczynne.
czytaj dalej ›

Cykl szkoleń w ramach współpracy z Departamenten Europejskiego Funduszu Społecznego

Ilustracja do informacji: Cykl szkoleń w ramach współpracy z Departamenten Europejskiego Funduszu Społecznego
W maju rusza cykl szkoleń poświęcony tematyce związanej z zasadami tworzenia oraz zarządzania projektami w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom beneficjentów Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego organizuje spotkania warsztatowe, które odbywają się na terenie całego województwa.
czytaj dalej ›

„Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”

Ilustracja do informacji: „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”
W związku z planowanym naborem wniosków, dnia 9.05.2013 r. o godz. 10:00 w Siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Żaganiu (Pałacyk przy ulicy Jana Pawła II 15) odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dotacji w ramach Działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
czytaj dalej ›
1 ... 4 5 6 7 8 ... 13
 

Starostwo Powiatowe w Żaganiu

ul. Dworcowa 39, 68 - 100 Żagań
Herb Powiatu Żagańskiego
tel. (068) 477 79 01, fax (068) 477 79 20
e-mail: starostwo@powiatzaganski.pl
Nr konta: 95 1020 5402 0000 0202 0336 8032

Twoja przeglądarka nie odtwarza plików multimedialnychKalendarium ›

 • Baner: LPI
 • Baner: Lubuskie Warte Zachodu
 • Baner: Lubuski Urząd Wojewódzki
 • Baner: Powiat Görlitz
 • Baner: ZPP
 • Baner: www.tarcza.lubuskie.pl
 • Baner: Lotnisko
 • Baner: ANR
 • Baner: Alternatywna Baza Firm
 • Baner: NGO Powiatu Żagańskiego
 • Baner: Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa