Nie można wyświetlić wtyczki FB

 

Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich

Harmonogram bezpłatnych szkoleń w województwie lubuskim dotyczących „Monitorowania i rozliczania wydatków w ramach PO KL”

Ilustracja do informacji: Harmonogram bezpłatnych szkoleń w województwie lubuskim dotyczących „Monitorowania i rozliczania wydatków w ramach PO KL”
Szkolenia są częścią cyklu szkoleń organizowanego przez Departament Europejskiego Funduszu Społecznego przy współpracy Sieci Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich.
czytaj dalej ›

Spacer nordic walking szlakiem inwestycji unijnych pn. „Unijnym szlakiem po województwie lubuskim” w Żaganiu

Ilustracja do informacji: Spacer nordic walking szlakiem inwestycji unijnych pn. „Unijnym szlakiem po województwie lubuskim” w Żaganiu
W niedzielę 15 września 2013 r. o godzinie 1000, Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Żaganiu zaprasza do udziału w spacerze nordic walking szlakiem inwestycji unijnych pn. „Unijnym szlakiem po województwie lubuskim”. W trakcie spaceru przekazane zostaną informacje dotyczące inwestycji zrealizowanych dzięki dofinansowaniu ze środków UE oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich (PIFE) działającej na terenie województwa lubuskiego.
 
czytaj dalej ›

Spacer nordic walking szlakiem inwestycji unijnych pn. „Unijnym szlakiem po województwie lubuskim” w Zielonej Górze.

Ilustracja do informacji: Spacer nordic walking szlakiem inwestycji unijnych pn. „Unijnym szlakiem po województwie lubuskim” w Zielonej Górze.
W niedzielę 8 września 2013 r. o godzinie 10:00,  Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Zielonej Górze zaprasza do udziału w spacerze nordic walking szlakiem inwestycji unijnych pn. „Unijnym szlakiem po województwie lubuskim”. W trakcie spaceru przekazane zostaną informacje dotyczące inwestycji zrealizowanych dzięki dofinansowaniu ze środków UE oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich (PIFE) działającej na terenie województwa lubuskiego.
czytaj dalej ›

Lekcja europejska w Szprotawie - Podsumowanie

Ilustracja do informacji: Lekcja europejska w Szprotawie - Podsumowanie
W dniu 7 sierpnia 2013 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szprotawie przeprowadzona została lekcja europejska dla dzieci, w której udział wzięło 22 dzieci.
 
czytaj dalej ›

Lekcje europejskie dla najmłodszych w Żaganiu

Ilustracja do informacji: Lekcje europejskie dla najmłodszych w Żaganiu
W dniach 1 i 8 sierpnia 2013 r. konsultantki Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich (LPI) w Żaganiu przeprowadziły lekcje europejskie dla dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żaganiu w ramach „Wakacji z Unią Europejską – Biblioteka podróżuje po Europie”.
 
czytaj dalej ›

Stoisko LPI Żagań podczas Powiatowego Święta Plonów w Wymiarkach

Ilustracja do informacji: Stoisko LPI Żagań podczas Powiatowego Święta Plonów w Wymiarkach
18 sierpnia 2013 r. (niedziela) w Wymiarkach odbędzie się Powiatowe Święto Plonów, podczas którego zapraszamy do odwiedzenia stoiska informacyjno-promocyjnego Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Żaganiu.
czytaj dalej ›

Przerwa w pracy LPI Żagań 20.08.2013

Ilustracja do informacji: Przerwa w pracy LPI Żagań 20.08.2013
W dniu 20 sierpnia 2013 r. w godz. 930 – 1230 Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Żaganiu będzie nieczynny.
 
czytaj dalej ›

Spotkanie dla przedsiębiorców

Ilustracja do informacji: Spotkanie dla przedsiębiorców
25 lipca 2013 r. w Hotelu „Janków” w Żarach przy ulicy Długosza 13 odbyło się zorganizowane przez Fundację „Przedsiębiorczość” w Żarach we współpracy z Lokalnym Punktem Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Żaganiu spotkanie dla przedsiębiorców z województwa lubuskiego na temat wsparcia biznesu, w tym przede wszystkim dostępnego wsparcia finansowanego z funduszy UE.
czytaj dalej ›

Mobilne Punkty Informacyjne LPI Żagań – sierpień 2013

W sierpniu 2013 r. konsultantki Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Żaganiu przeprowadzą dyżury w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych. Wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać informacje nt. możliwości dofinansowania swoich pomysłów ze środków unijnych oraz skorzystać z bezpłatnych materiałów informacyjno-promocyjnych.
czytaj dalej ›

Konsultacje społeczne projektu Umowy Partnerstwa 2014-2020

Ilustracja do informacji: Konsultacje społeczne projektu Umowy Partnerstwa 2014-2020
Do 30 sierpnia 2013 r. potrwają konsultacje społeczne Umowy Partnerstwa 2014-2020. Zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach tego dokumentu.
Umowa Partnerstwa to dokument określający strategię wykorzystania Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Powstał on na bazie Założeń Umowy Partnerstwa przyjętych przez rząd 15 stycznia 2013 r. Umowa jest ściśle powiązana z wymaganiami stawianymi przez Komisję Europejską, strategią Europa 2020 oraz z celami rozwojowymi Polski na najbliższe lata.
 
czytaj dalej ›
1 2 3 4 5 6 ... 13
 

Starostwo Powiatowe w Żaganiu

ul. Dworcowa 39, 68 - 100 Żagań
Herb Powiatu Żagańskiego
tel. (068) 477 79 01, fax (068) 477 79 20
e-mail: starostwo@powiatzaganski.pl
Nr konta: 95 1020 5402 0000 0202 0336 8032

Twoja przeglądarka nie odtwarza plików multimedialnychKalendarium ›

 • Baner: LPI
 • Baner: Lubuskie Warte Zachodu
 • Baner: Lubuski Urząd Wojewódzki
 • Baner: Powiat Görlitz
 • Baner: ZPP
 • Baner: www.tarcza.lubuskie.pl
 • Baner: Lotnisko
 • Baner: ANR
 • Baner: Alternatywna Baza Firm
 • Baner: NGO Powiatu Żagańskiego
 • Baner: Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa