Nie można wyświetlić wtyczki FB

 

Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich

Konsultanci Sieci PIFE podnoszą kwalifikacje - 27.09.2013 r – LPI Żagań nieczynne

Ilustracja do informacji: Konsultanci Sieci PIFE podnoszą kwalifikacje - 27.09.2013 r – LPI Żagań nieczynne
W piątek 27 września 2013 r. wszystkie Punkty Informacyjne o Funduszach Europejskich w województwie lubuskim będą nieczynne. W tym czasie, dla poprawy jakości świadczonych usług, pracownicy odbędą szkolenia w zakresie obsługi klientów oraz wystąpień publicznych.
czytaj dalej ›

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Jarmarku św. Michała w Żaganiu

Ilustracja do informacji: Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Jarmarku św. Michała w Żaganiu
Już po raz 18. Żagań obchodził Dni Miasta – Jarmark Św. Michała. Impreza rozpoczęła się 13 września 2013 r. Tego dnia, przy siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich przed pałacykiem przy ul. Jana Pawła II 15, można było odwiedzić stoisko informacyjno-promocyjne LPI Żagań.
 
czytaj dalej ›

„Zasady zatrudniania, rozliczania i zarządzania personelem w projektach realizowanych w ramach POKL” – szkolenie w Nowej Soli

Ilustracja do informacji: „Zasady zatrudniania, rozliczania i zarządzania personelem w projektach realizowanych w ramach POKL” – szkolenie w Nowej Soli
W środę 11 września 2013 r. w Nowej Soli odbędzie się bezpłatne szkolenie dotyczące „Zasady zatrudniania i zarządzania personelem w projektach POKL”. Organizatorem szkolenia jest Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze we współpracy z Lokalnym Punktem Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Żaganiu.
 
czytaj dalej ›

Stoisko LPI Żagań podczas Jarmarku Michała w Żaganiu

Ilustracja do informacji: Stoisko LPI Żagań podczas Jarmarku Michała w Żaganiu
W piątek 13 września 2013 r. w godz. od 1100 do 1500 podczas Jarmarku Michała, zapraszamy do odwiedzenia stoiska informacyjno promocyjnego Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich (LPI) w Żaganiu.
czytaj dalej ›

„Zasady zatrudniania, rozliczania i zarządzania personelem w projektach realizowanych w ramach POKL” – podsumowanie szkolenia w Żarach

Ilustracja do informacji: „Zasady zatrudniania, rozliczania i zarządzania personelem w projektach realizowanych w ramach POKL” – podsumowanie szkolenia w Żarach
5 września 2013 r. w Żarach odbyło się bezpłatne szkolenie pn. „Zasady zatrudniania i zarządzania personelem w projektach POKL”. Organizatorem szkolenia był Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze we współpracy z Lokalnym Punktem Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Żaganiu.
 
czytaj dalej ›

„Warto wiedzieć, że … – Fundusze Europejskie wokół nas” w województwie lubuskim

Ilustracja do informacji: „Warto wiedzieć, że … – Fundusze Europejskie wokół nas” w województwie lubuskim
Na początku września do Zielonej Górze i Gorzowa Wlkp. zawita projekt „Warto wiedzieć, że …  Fundusze Europejskie wokół nas”. Zapraszamy 6 i 7 września 2013 r. w godz. 1500 – 1900 na zielonogórski deptak na plac przed Teatrem Lubuskim, a 8 września 2013 r. w godz. 1400 – 1800 na plac targowy w Gorzowie Wlkp., ul. Grobla – miejsce Festiwalu Brzmienia i Podniebienia. Wsparcia organizatorom udziela m.in. Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich. Szukajcie namiotu z Oczami.
czytaj dalej ›

„ Zasady zatrudniania, rozliczania i zarządzania personelem w projektach realizowanych w ramach POKL” – szkolenie w Żarach

Ilustracja do informacji: „ Zasady zatrudniania, rozliczania i zarządzania personelem w projektach realizowanych w ramach POKL” – szkolenie w Żarach
W czwartek 5 września 2013 r. w Żarach odbędzie się bezpłatne szkolenie pn. „Zasady zatrudniania i zarządzania personelem w projektach POKL”. Organizatorem szkolenia jest Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze we współpracy z Lokalnym Punktem Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Żaganiu.
 
czytaj dalej ›

Gra Miejska pt. „Śladami Funduszy Europejskich – Lubuscy EURO poszukiwacze IV” w Żaganiu

Ilustracja do informacji: Gra Miejska pt. „Śladami Funduszy Europejskich – Lubuscy EURO poszukiwacze IV” w Żaganiu
Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich zaprasza do udziału w grze miejskiej dotyczącej Funduszy Europejskich, która rozpocznie się w sobotę 14 września 2013 r. o godzinie 1000 na Bulwarze nad Bobrem w Żaganiu. Jej celem będzie zapoznanie mieszkańców województwa lubuskiego z inwestycjami zrealizowanymi w Żaganiu przy pomocy środków europejskich.
 
czytaj dalej ›

Mobilne Punkty Informacyjne LPI Żagań – wrzesień 2013

Ilustracja do informacji: Mobilne Punkty Informacyjne LPI Żagań – wrzesień 2013
We wrześniu 2013 r. Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Żaganiu zaprasza zainteresowanych na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych, dotyczące możliwości pozyskiwania środków pomocowych z UE.
 
czytaj dalej ›

Stoisko LPI Żagań podczas Powiatowego Święta Plonów w Wymiarkach – podsumowanie

Ilustracja do informacji: Stoisko LPI Żagań podczas Powiatowego Święta Plonów w Wymiarkach – podsumowanie
18 sierpnia 2013 r. ( niedziela ) w Wymiarkach odbyło się Powiatowe Święto Plonów, podczas którego można było odwiedzić stoisko informacyjno-promocyjnego Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Żaganiu.
 
czytaj dalej ›
1 2 3 4 5 6 ... 13
 

Starostwo Powiatowe w Żaganiu

ul. Dworcowa 39, 68 - 100 Żagań
Herb Powiatu Żagańskiego
tel. (068) 477 79 01, fax (068) 477 79 20
e-mail: starostwo@powiatzaganski.pl
Nr konta: 95 1020 5402 0000 0202 0336 8032

Twoja przeglądarka nie odtwarza plików multimedialnychKalendarium ›

 • Baner: LPI
 • Baner: Lubuskie Warte Zachodu
 • Baner: Lubuski Urząd Wojewódzki
 • Baner: Powiat Görlitz
 • Baner: ZPP
 • Baner: www.tarcza.lubuskie.pl
 • Baner: Lotnisko
 • Baner: ANR
 • Baner: Alternatywna Baza Firm
 • Baner: NGO Powiatu Żagańskiego
 • Baner: Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa