Nie można wyświetlić wtyczki FB

 

Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas lekcji europejskiej w Starostwie Powiatowym w Żaganiu

Ilustracja do informacji: Stoisko informacyjno-promocyjne podczas lekcji europejskiej w Starostwie Powiatowym w Żaganiu
W dniu 13 grudnia 2013 r. w Starostwie Powiatowym w Żaganiu odbyła się lekcja europejska, w której uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu. Podczas lekcji można było odwiedzić stoisko informacyjno – promocyjne Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Żaganiu. Do dyspozycji były publikacje, materiały i ulotki informacyjne dotyczące programów unijnych.
czytaj dalej ›

Prowadzenie dokumentacji i przygotowanie do kontroli projektu realizowanego w ramach POKL – kolejne szkolenie w Zielonej Górze

Ilustracja do informacji: Prowadzenie dokumentacji i przygotowanie do kontroli projektu realizowanego w ramach POKL – kolejne szkolenie w Zielonej Górze
10 grudnia 2013 r. w sali szkoleniowej przy ul. Jedności 19/2 w Zielonej Górze odbędzie się bezpłatne szkolenie pn. „Prowadzenie dokumentacji i przygotowanie do kontroli projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki". Organizatorem szkolenia jest Główny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich w Zielonej Górze we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Europejskiego Funduszu Społecznego w Zielonej Górze.
czytaj dalej ›

Konsultanci Sieci PIFE podnoszą kwalifikacje – 29.11.2013 r.

Ilustracja do informacji: Konsultanci Sieci PIFE podnoszą kwalifikacje – 29.11.2013 r.
W piątek 29 listopada 2013 r. wszystkie Punkty Informacyjne o Funduszach Europejskich w województwie lubuskim będą nieczynne.
czytaj dalej ›

Mama może wszystko - spotkanie w Żaganiu

Ilustracja do informacji: Mama może wszystko - spotkanie w Żaganiu
14 listopada 2013 r. o godzinie 14.00 w punkcie przedszkolnym Jacek i Agatka  w Żaganiu, ul. Śląska  52, odbędzie się spotkanie informacyjne skierowane do mam planujących powrócić na rynek pracy po urlopach wychowawczych i macierzyńskich. Organizatorem spotkania jest Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Żaganiu.
czytaj dalej ›

Mobilne Punkty Informacyjne LPI Żagań - listopad 2013

Ilustracja do informacji: Mobilne Punkty Informacyjne LPI Żagań - listopad 2013
Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Żaganiu zaprasza zainteresowane osoby na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości pozyskania środków pomocowych z UE.
czytaj dalej ›

Konsultanci Sieci PIFE podnoszą kwalifikacje - 25.10.2013 r.

Ilustracja do informacji: Konsultanci Sieci PIFE podnoszą kwalifikacje - 25.10.2013 r.
W piątek 25 października 2013 r. wszystkie Punkty Informacyjne o Funduszach Europejskich w województwie lubuskim będą nieczynne. W tym czasie, dla poprawy jakości świadczonych usług, pracownicy będą brali udział w sesji informacyjnej. Tematyka spotkania dotyczyć będzie instrumentów inżynierii finansowej w obecnym, jak i w nowym okresie programowania 2014-2020.
czytaj dalej ›

Spacer nordic walking szlakiem inwestycji unijnych pn. „Unijnym szlakiem po województwie lubuskim” w Żaganiu - podsumowanie

Ilustracja do informacji: Spacer nordic walking szlakiem inwestycji unijnych pn. „Unijnym szlakiem po województwie lubuskim” w Żaganiu - podsumowanie
W niedzielę 15 września 2013 r. przy siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich – Pałacyk przy ulicy Jana Pawła II zebrali się mieszkańcy województwa lubuskiego, aby wspólnie przejść ulicami miasta w poszukiwaniu unijnych inwestycji. Nie był to zwykły spacer, gdyż uczestnicy to miłośnicy sportu nordic walking, którzy zgłosili swoje uczestnictwo w inicjatywie pn. „Spacer  nordic walking – Unijnym szlakiem po województwie lubuskim”, zorganizowanej przez Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Żaganiu. Sprzęt do przeprowadzenia marszu został zapewniony przez organizatorów.
czytaj dalej ›

Gra miejska pt. „Śladami Funduszy Europejskich – Lubuscy EURO poszukiwacze IV” w Żaganiu - podsumowanie

Ilustracja do informacji: Gra miejska pt. „Śladami Funduszy Europejskich – Lubuscy EURO poszukiwacze IV” w Żaganiu - podsumowanie
W sobotę 14 września 2013 r. podczas Jarmarku Michała odbyła się gra miejska pt. „Śladami Funduszy Europejskich – Lubuscy EURO poszukiwacze IV”. Jej celem było zapoznanie mieszkańców województwa lubuskiego z projektami realizowanymi w Żaganiu przy pomocy środków europejskich. Organizatorem imprezy był Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Żaganiu.
czytaj dalej ›

Lekcja europejska dla dzieci

Ilustracja do informacji: Lekcja europejska dla dzieci
W poniedziałek 23 września 2013 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Koninie Żagańskim konsultantka Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Żaganiu przeprowadziła lekcję europejską. W lekcji udział wzięło 27 dzieci.
czytaj dalej ›

Mobilne Punkty Informacyjne LPI Żagań – październik 2013 r.

Ilustracja do informacji: Mobilne Punkty Informacyjne LPI Żagań – październik 2013 r.
W październiku 2013 r. Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Żaganiu zaprasza zainteresowanych na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych, dotyczące możliwości pozyskiwania środków pomocowych z UE.
czytaj dalej ›
1 2 3 4 5 6 ... 13
 

Starostwo Powiatowe w Żaganiu

ul. Dworcowa 39, 68 - 100 Żagań
Herb Powiatu Żagańskiego
tel. (068) 477 79 01, fax (068) 477 79 20
e-mail: starostwo@powiatzaganski.pl
Nr konta: 95 1020 5402 0000 0202 0336 8032

Twoja przeglądarka nie odtwarza plików multimedialnychKalendarium ›

 • Baner: LPI
 • Baner: Lubuskie Warte Zachodu
 • Baner: Lubuski Urząd Wojewódzki
 • Baner: Powiat Görlitz
 • Baner: ZPP
 • Baner: www.tarcza.lubuskie.pl
 • Baner: Lotnisko
 • Baner: ANR
 • Baner: Alternatywna Baza Firm
 • Baner: NGO Powiatu Żagańskiego
 • Baner: Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa